14-denní záruka na spokojenost

Společnost pocitackabankovek24.cz poskytuje 14-denní záruku na spokojenost, pokud objednáváte prostřednictvím webových stránek pocitackabankovek24.cz. Pokud nejste plně spokojeni se zakoupeným přístrojem, odešlete nám jej zpátky v původním a neporušeném obalu ve lhůtě 14 dnů ode dne převzetí a my Vám vrátíme kupní cenu přístroje. Předtím, než přístroj odešlete zpátky, kontaktujte zákaznický servis společnosti pocitackabankovek24.cz a požádejte o RMA-číslo. Zásilky bez uvedení RMA-čísla nebudou převzaty. Náklady na dopravu nese odesílatel. Peniaze mozeme vrátit len pre fyzickú osobu podla zákona.

Záruční lhůta

12-měsíční záruční lhůta na všechny produkty pocitackabankovek24.cz.

Záruka a závady

Oprava v záruční lhůtě (12 měsíců) Požádejte o RMA číslo. O náklady na dopravu se podělíme. (Vy hradíte náklady na dopravu k nám, naše společnost hradí náklady na dopravu k Vám). Oprava po uplynutí záruční lhůty (12 měsíců) Požádejte o RMA číslo. Hradíte náklady na dopravu v obou směrech.

CE certifikát

Označení CE potvrzuje, že všechny produkty pocitackabankovek24.cz splňují požadavky týkající se bezpečnosti ochrany zdraví a životního prostředí spotřebitelů v unii. Označení CE znamená Conformité Européenne, což vyjadřuje soulad s evropskými právními předpisy.

Banknote Kft.  © 2013-2024  All rights reserved 
 Počítačky bankoviek  Verificatoare de bancnote  Bankjegyszámláló  AccuBANKER  www.contadordebilletes.es
 www.liczarkadobanknotow.pl  www.geldzahler.at  www.masinadenumaratbani.ro  Sedelräknare  Seddeltællere

PayPal